O NÁS

lucia_sunbow

 

Moje meno je Lucia. Keď som založila značku Sunbow, mladší syn Luky mal 2 mesiace a staršia Hanka 2 roky 3 mesiace. Asi neexistuje vhodnejšie obdobie na začatie podnikania, že? Nejaké obdobie mi hlavne s dizajnom pomáhala sestra Maca, no skomplikovala sa jej situácia a k Tamarke je pribudol Andrejko ♥

 
Takže nákupca, marketér, promotér, manažér problémov, yes! Miestami je to náročné, no na materskej je to skvele strávený čas a pre mňa veľakrát relax. Najradšej vybavujem objednávky a balím všetky Vaše krabičky ♥ 

A predsa len v tom nie som sama. Mám tú najkrajšiu modelku a modela a dokonca neustále k dispozícii. A poradca je tiež stále ochotný - majú manželia vlastne na výber? ♥
    
NAŠE AKTUÁLNE KOLEKCIE
 
1. HRAVÉ -  slnkom maľované oblečenie
2. SLOV^2 - Slov^ fashion & made in Slovakia
auta_2
 

1. HRAVÉ

Hravé, slnkom maľované oblečenie vyrobené z látky s čarovnou potlačou, ktorá reaguje na UV žiarenie. Stačí ísť von a tričko sa zafarbí. Po chvíľke v interiéri sa vráti do pôvodnej podoby.
Látky sú vyrobené v Európe, majú certifikát OEKO-TEX 1. triedy, teda špeciálne testované, aby boli vhodné pre deti.
Tričká sú navrhnuté a ušité na Slovensku. Nenájdete na nich žiadne zbytočné etikety.

Vonku je chladno, no svieti slnko a chceli by ste odtestovať tričko? Žiadny problém. UV žiarenie preniká aj do interiéru, nie síce v takej intenzite ako v exteriéri, no tričká sa zafarbia aj vnútri napr. pri okne.
Ako každá potlač, aj táto sa postupne opotrebováva, preto dbajte na starostlivosť. Nesušte oblečenie na priamom slnku a ideálne ani v sušičke. Perte na šetrnom programe pri 30 stupňoch a vyhýbajte sa prostriedkom na pranie s obsahom aktívneho chlóru. Oblečenie sa testovalo a po 10 praniach len jemne stratilo farebný nádych.
meniace_trickaauta_3

2. SLOV^2

SLOV^ Fashion + made in SLOVakia.
Design, látky a aj výroba - všetko slovenské. Organická bavlna, pohodlné strihy, zaujímavý design sú samozrejmosťou týchto produktov.
Látka sa pre túto kolekciu vyrába v Drietome. Je veľmi príjemná a tvorí ju organická bavlna s GOTS certifikátom a elastan (90% bavlna, 10% elastan).
Zvolili sme pohodlné, univerzálne a minimalistické modely dopĺňané možnosťou pripnúť prívesok. Vďaka príveskom je výroba tričiek "zero waste", pretože sa vyrábajú zo zbytkov šitia tričiek, takže aj prívesky sa na slnku zafarbia.

slov_2

Späť do obchodu